Utakmice i tabela

Sezona 2026/27. Rezultati, termini i hale proveravaju se na sajtu Rukometnog saveza Vojvodine na svaka 3 sata; poslednja izmena 24. oktobar 2026.

Seniori

Druga liga Vojvodina, grupa A · tabela na sajtu RSV

Rezultati

  • Pobeda

    Crvena zvezdaLavovi BP

    četvrtak, 22. oktobar 2026. u 20:30 · SH Mokrin · u gostima · zapisnik ↗

    2646

  • Pobeda

    Lavovi BPSombor

    nedelja, 18. oktobar 2026. u 17:30 · SC Tikvara · kod kuće · zapisnik ↗

    5223

  • Pobeda

    DalmatinacLavovi BP

    subota, 10. oktobar 2026. u 19:00 · Sportska hala Riđica · u gostima · zapisnik ↗

    2337

  • Pobeda

    Lavovi BPPIK Prigrevica

    nedelja, 4. oktobar 2026. u 17:30 · SC Tikvara · kod kuće · zapisnik ↗

    3429

  • Pobeda

    Kljajićevo ČonopljaLavovi BP

    nedelja, 27. septembar 2026. u 20:00 · Sombor · u gostima · zapisnik ↗

    2450

  • Pobeda

    Lavovi BPRusin

    nedelja, 20. septembar 2026. u 17:30 · Bačka Palanka · kod kuće · zapisnik ↗

    3521

Raspored

  • 7

    Lavovi BPSrbobran-Elan

    Utakmica se ne igra

  • 8

    RusinLavovi BP

    subota/nedelja, 7/8. novembar 2026. · Ruski Krstur

  • 9

    Lavovi BPKljajićevo Čonoplja

    subota/nedelja, 14/15. novembar 2026. · Bačka Palanka

  • 10

    PIK PrigrevicaLavovi BP

    subota/nedelja, 21/22. novembar 2026. · Prigrevica

  • 11

    Lavovi BPDalmatinac

    subota/nedelja, 28/29. novembar 2026. · Bačka Palanka

  • 12

    SomborLavovi BP

    subota/nedelja, 20/21. februar 2027. · Sombor

  • 13

    Lavovi BPCrvena zvezda

    subota/nedelja, 27/28. februar 2027. · Bačka Palanka

  • 14

    Srbobran-ElanLavovi BP

    Utakmica se ne igra

Tabela

Tabela: Druga liga Vojvodina, grupa A
#EkipaUPNI+/−B
1Lavovi BP Bačka Palanka6600+10812
2PIK Prigrevica5401+618
3Dalmatinac Riđica4301+86
4Crvena zvezda Mokrin4202-274
5Rusin Ruski Krstur4103-182
6Sombor4004-600
7Kljajićevo Čonoplja Kljajićevo5005-720
8Srbobran-Elan Srbobran000000

Strelci Lavova ove sezone

Svi strelci Lavova BP u sezoni: Druga liga Vojvodina, grupa A
# Igrač Ut. Golovi Prosek Liga
1 Vukašin Rakocija 7 43 6,1 2.
2 Nikola Budić 7 38 5,4 6.
3 Predrag Krivošija 7 32 4,6 4.
4 Marko Urošev 7 28 4,0
5 Dobrivoje Marković 6 24 4,0 8.
6 Sergej Serdar 5 23 4,6
7 Uroš Radoš 7 20 2,9
8 Lazar Zorić 6 16 2,7
9 Luka Davidović 6 13 2,2
10 Milorad Đurica 5 10 2,0
11 Milan Okuka 7 3 0,4
12 Simo Boltić 1 2 2,0
13 Miloš Radojević 4 2 0,5

Iz zvaničnih zapisnika. „Liga“ je mesto na listi strelaca cele lige, kad je igrač među prvih deset.

Kup Vojvodine

Seniori, Kup Vojvodine 2026/27 · šema kupa na sajtu RSV

Rezultati

Još nema odigranih utakmica.

Raspored

  • 1

    Lavovi BPSlavija

    sreda, 4. novembar 2026.

Kalendar kupa

Kup se igra na ispadanje, jedna utakmica po kolu: osmina finala 4. novembra, četvrtfinale 18. novembra, polufinale 2. decembra i finale 16. decembra 2026. Ceo žreb na sajtu RSV

Šema kupa

  1. Osmina finala

    • Lavovi BP Bačka Palanka
      Slavija Novi Sad
    • Jabuka Jabuka
      RA "Dinamo" Pančevo
    • Crvenka Jaffa Crvenka
      Spartak Subotica
    • Inđija Inđija
      —
  2. Četvrtfinale

    • pobednik: Lavovi BP / Slavija
      Vrbas Vrbas
    • pobednik: Jabuka / RA "Dinamo"
      Kikinda Grindex Kikinda
    • pobednik: Crvenka Jaffa / Spartak
      Sivac 69 Mili Dar Sivac
    • pobednik: Inđija / ?
      Potisje Pleteks Ada
  3. Polufinale

    • pobednik: ? / Vrbas
      pobednik: ? / Kikinda Grindex
    • pobednik: ? / Sivac 69 Mili Dar
      pobednik: ? / Potisje Pleteks
  4. Finale

    • —
      —
  5. Pobednik kupa

    • —

Pioniri (M-14)

Liga mlađih kategorija RSV, M-14, grupa G · tabela na sajtu RSV

Rezultati

Raspored

  • 2

    SLOBODANLavovi BP

    termin još nije objavljen

  • 3

    Lavovi BPJugović

    termin još nije objavljen · Bačka Palanka

  • 5

    Lavovi BPVOŠA NS

    termin još nije objavljen · Bačka Palanka

  • 6

    Lavovi BPMladost TSK ORK

    termin još nije objavljen · Bačka Palanka

  • 7

    Lavovi BPSLOBODAN

    termin još nije objavljen · Bačka Palanka

  • 8

    JugovićLavovi BP

    termin još nije objavljen · Kać

  • 9

    Lavovi BPMetaloplastika 2021

    termin još nije objavljen · Bačka Palanka

  • 10

    VOŠA NSLavovi BP

    termin još nije objavljen · Novi Sad

Tabela

Tabela: Liga mlađih kategorija RSV, M-14, grupa G
#EkipaUPNI+/−B
1Metaloplastika 2021 Klenak2200+354
2Jugović Kać2200+134
3Lavovi BP Bačka Palanka2101-22
4Mladost TSK ORK Temerin2002-180
5VOŠA NS Novi Sad2002-280

Za lige mlađih kategorija savez ne objavljuje strelce po igraču, samo rezultate.

Prethodne sezone

Sve sezone od 2011/12: tabele, rezultati, strelci i put u kupu.

Arhiva sezona